Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 29. 10. do 5. 11. 2017

v Zahnašovicích od 29. 10. do 5. 11. 2017

Za živou a + rodinu Brázdilovu a Miklíkovu

slavnost Všech svatých

vzpomínka na všechny věrné zemřelé

Za duše v očistci

První pátek v měsíci

památka sv. Karla Boromejského, biskupa

• Při sbírce na misie jsme minulou neděli vybrali 4.964 Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Ve středu a ve čtvrtek je možno při návštěvě kteréhokoli kostela či kaple získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Jinak od 25. října do 8. listopadu je možno získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.
  • Ve čtvrtek bude od 16 hod. adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření. Po večerní mši svaté bude pobožnost za zemřelé na hřbitově.
  • Příští neděli bude sbírka na Charitu.
  • Animátoři holešovského děkanátu zvou všechny mladé na akci: Hecni se! alias vzhůru na Kelčák! Sraz je v sobotu v 8:00 hodin na holešovském nádraží ve vestibulu (kdo chce, může se připojit po cestě do Rajnošek). Poté společně pojedeme vlakem do Rajnochovic a odtud se vydáme vzhůru na Kelčský Javorník. Návrat v odpoledních hodinách. Podrobnější info rádi zodpovíme na stránkách Mládeže holešovského děkanátu na Facebooku, nebo na tel. čísle, které je uvedeno i na plakátku. Sebou jídlo na celý den a teplé oblečení.