Pořad bohoslužeb v Holešově od 29. 10. do 5. 11. 2017

slavnost Všech svatých

Za + rodinu Staňkovu

Za + rodinu Bartoškovu a duše v očistci

vzpomínka na všechny věrné zemřelé

Na úmysl dárce

Za Emili Vrlovou z Holešova

První pátek v měsíci

Za + manžele Kopačkovy a Josefa Polenu

Na poděkování za 30 let manželství a za živou a + rodinu

památka sv. Karla Boromejského, biskupa

Za + farníky a občany z holešovské farnosti

Za + manžele Rosypalovy a duše v očistci

Za + P. Antonína Nevolu k nedožitým 50. narozeninám

Za živé a + myslivce

Za Josefa Teteru k 1. výročí úmrtí a k nedožitým 80. narozeninám

• Při sbírce na misie jsme minulou neděli vybrali 38.900 Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Ve středu a ve čtvrtek je možno při návštěvě kteréhokoli kostela či kaple získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v očistci. Jinak od 25. října do 8. listopadu je možno získat plnomocné odpustky, přivlastnitelné pouze duším v oičstci, navštíví-li někdo hřbitov a pomodlí se tam třeba jen v duchu za zemřelé.
  • Ve čtvrtek budou mše svaté ráno i večer ve farním kostele.
  • V pátek navštívíme nemocné v Holešově, Tučapech, Martinicích a Zahnašovicích
  • V pátek bude celodenní adorace NSO, prosím zapište se na adorační službu. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V sobotu bude mimořádně mše svatá, až v 15.30 hod. Po ní pak půjdeme společně průvodem na hřbitov, kde bude pobožnost za zemřelé. Do průvodu si prosím vezměte lucerničku.
  • Animátoři holešovského děkanátu zvou všechny mladé na akci: Hecni se! alias vzhůru na Kelčák! Sraz je v sobotu v 8:00 hodin na holešovském nádraží ve vestibulu (kdo chce, může se připojit po cestě do Rajnošek). Poté společně pojedeme vlakem do Rajnochovic a odtud se vydáme vzhůru na Kelčský Javorník. Návrat v odpoledních hodinách. Podrobnější info rádi zodpovíme na stránkách Mládeže holešovského děkanátu na Facebooku, nebo na tel. čísle, které je uvedeno i na plakátku. Sebou jídlo na celý den a teplé oblečení.
  • Příští neděli bude sbírka na Charitu.
  • Příští neděli v 15 hod. bude pobožnost za zemřelé na hřbitově v Martinicích.
  • Členové pastorační a ekonomické rady mají vzadu za lavicemi nové číslo časopisu Oldin