Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 26. 11. do 3. 12. 2017

Za + Ladislava Konečného a dvoje rodiče

První pátek v měsíci

1. neděle adventní

• Dnes odpoledne oslavíme patronku hudby sv. Cecílii. Přehlídka schol našeho děkanátu začne od 15 hod. ve farním kostele. Poslechnout si můžete také chrámový sbor ze Skoczowa. Podpořte svou účastí naše scholy.
  • Centrum pro rodinu zve všechny ke společné modlitbě za naše rodiny a farnost v úterý do kaple sv. Martina od 18 do 19 hod.
  • Srdečně zveme všechny klienty a příznivce Charity ke společnému tvoření, v pátek od 9 hod. se v holešovském domě U sv. Martina bude konat výroba adventních věnců. Na tuto akci je potřeba se telefonicky nahlásit, kapacita je omezená. V případě potřeby je možné nás kontaktovat a domluvit si dopravu tam a zpět. Podrobné info je na plakátku.
  • V pátek od 15 hod. pořádá adventní tvoření také Centrum pro rodinu. V sále domu U sv. Martina si můžete ve společenství ostatních vyrobit adventní věnce pro vaše rodiny. Chvojí bude zajištěno, svíčky a ostatní ozdůbky si prosím vezměte s sebou.
  • V sobotu v 15.30 hod. se bude konat adventní koncert komorního orchestru a chrámového sboru s žehnáním adventních věnců ve farním kostele.
  • Příští neděli požehnáme adventní věnce.
  • Příští neděli se od 14.00 hodin koná Mikulášská besídka v prostorách kina Svět v Holešově. Součástí bude mimo jiné i andělská přehlídka. Prosíme rodiče, připravte dětem kostýmy andělů. Na všechny se těší Mikuláš.
  • Mikulášský turnaj ve florbale se bude konat v neděli 10. prosince v tělocvičně policejní školy v Holešově. Ministranti, vytvořte tým a přijďte si zahrát!