Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 14. 1. do 21. 1. 2018

Za + Stanislava Holotíka a rodiče

památka sv. Antonína, opata

památka Panny Marie, Matky jednoty křesťanů

Na poděkování za přijatá dobrodiní s prosbou o ochranu a požehnání

Za + Vojtěcha a Josefa Petříkovy a živou rodinu

• Dnes je sbírka na opravy ve farnosti. Za vaše dary upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Zítra bude mít první zkoušku v novém roce chrámový sbor od 18 hod. v domě U sv. Martina. Kdo rád zpívá, i když neumí noty, může se přidat. Prosíme zejména muže, aby posílili tenorové a basové hlasy!
  • V sobotu bude v prostorech sv. Martina farní zabijačka. Všichni jste srdečně zváni k posezení a koštování
  • V sobotu 27. ledna se bude na zámku v Holešově konat tradiční farní ples. Vstupenky si můžete již nyní zakoupit ve farní kanceláři. Cena vstupenky s místenkou je 180 Kč. Budeme rádi jakýmkoli příspěvkem do tomboly. Dary do tomboly přijímáme ve farní kanceláři. Prosíme jako každým rokem naše šikovné hospodyňky o upečení koláčků na stoly. Pokud by byl někdo ochotný, prosím, ať se přijde domluvit na faru. Předem děkujeme!
  • Centrum pro rodinu nabízí dětem od 4 do 10 let v době jarních prázdnin (19. – 23.2.) „Týden jarních aktivit“. Cena za 1 dítě je 500 Kč. Bližší informace najdete na plakátku v předsíni kostela. Přihlášky si můžete vyzvednout v Centru pro rodinu U sv. Martina.