Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 20. 5. do 27. 5. 2018

památka sv. Filipa Neriho, kněze

slavnost NEJSVĚTĚJŠÍ TROJICE

Za Renatku a Josefa Novákovy

• Dnes je sbírka na církevní školství.
  • Centrum pro rodinu zve všechny, kdo se chtějí připojit k modlitbě za rodiny našeho děkanátu na adoraci do kaple sv. Martina v Holešově v úterý 22. května tradičně od 18 do 19 hodin.
  • Ve středu budou mít po mši svaté setkání letošní prvokomunikanti na farní zahradě.
  • V pátek se koná Noc kostelů. Letos bude otevřený pouze farní kostel v Holešově. Budeme vděční za pomoc s organizací v průběhu večera, přihlásit se můžete ve farní kanceláři v Holešově. Šikovné hospodyňky prosíme o něco dobrého na zub (tradičně bude v sakristii v průběhu celého večera občerstvení). Uvítáme jakékoliv jednohubky, koláčky, buchty…
  • Za týden v neděli 27.5. ve farním kostele v Holešově při mši svaté v 9.30 bude žehnání rodičům očekávajícím narození dítěte
  • V sobotu 16. června se bude konat na Velehradě děkanátní pouť za obnovu rodin a nová kněžská povolání. Prosím, přihlašujte se do společného autobusu v sakristii nebo ve farní kanceláři. Cestovné 100 Kč, děti a mládež zdarma. Pro děti bude po dobu modlitby růžence a adorace zajištěný program Centrem pro rodinu.