Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 27. 5. do 3. 6. 2018

Za + Ludmilu a Ladislava Miklíkovy a živou rodinu

památka sv. Justina, mučedníka

patrocinium Navštívení Panny Marie

• Při sbírce na církevní školství jsme minulou neděli vybrali 3.611 Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Farnost Bystřice p. Host. nás zve v sobotu na slavnost Těla a Krve Páně. Mše sv. v kostele sv. Jiljí začne v 8.30 hod. Poté půjde eucharistický průvod na Sv. Hostýn.
  • V sobotu 16. června se bude konat na Velehradě děkanátní pouť za obnovu rodin a nová kněžská povolání. Prosím, přihlašujte se do společného autobusu v sakristii nebo ve farní kanceláři. Cestovné 100 Kč, děti a mládež zdarma. Pro děti bude po dobu modlitby růžence a adorace zajištěný program Centrem pro rodinu. Je smutné, že se během týdne nikdo nezapsal. Svědčí to o naší lhostejnosti vůči našim bližním, vytrácí se zodpovědnost za naše rodiny, za duchovní povolání.