Pořad bohoslužeb v Holešově od 16. 9. do 23. 9. 2018

Za + manžele Tomečkovy, živou a + rodinu a za pomoc a ochranu Boží

Za + Karla Beňu, živou rodinu a duše v očistci

památka sv. Ondřeje Kim Taegona, kněze, Pavla Chong Hasanga a druhů, mučedníků

Za šťastnou cestu do Norska i zpět pro spolek rybářů

21.9

svátek sv. Matouše, apoštola a evangelisty

Za živou a + rodinu Olšovskou a Krajčovu

Za Charitu, její pracovníky a klienty

Za + Františku Jančíkovou a duše v očistci

Na poděkování za 60 let společného života

Za živou a + rodinu Machálkovu, Bořutovu a Ulrychovu

Za + Františka Sedlaříka z Bořenovic, živou a + rodinu

Za + rodiče Františku a Karla Faldíkovy, + sestru Marii Michalíkovou a živou rodinu

Za + Anežku a Františka Navrátilovy a + Boženu Nedbalovou

• Od zítřka začínáme učit náboženství dle rozvrhu, který visí na nástěnkách i na internetových stránkách farnosti.
  • Ve středu bude mít na faře od 17 hod. zkoušku schola. Zveme všechna děvčata, která mají chuť zpívat při mši svaté.
  • Ve středu po mši svaté bude první příprava na 1. sv. přijímání.
  • Ve čtvrtek v 18 hod. bude slavena mše svatá ve starém ritu ve farním kostele.
  • V pátek budou mít první schůzku ministranti od 16.30 hod. v domě U sv. Martina.
  • U příležitosti svátku sv. Vincence z Pauly bude slavena mše svatá za Charitu a její pracovníky a klienty v pátek v 15 hod. v kostele u sv. Anny.
  • V pátek po večerní mši svaté zveme mládež a starší kluky ministranty na společné setkání do domu U sv. Martina!
  • Příští neděli bude sbírka na opravy ve farnosti.
  • Obchůdek Naděje v domě U sv. Martina nabízí různé křesťanské stolní kalendáře.
  • Orel jednota Holešov pořádá v pátek 28. září od 9 hod. svatováclavský turnaj v malé kopané na Orelském hřišti v Holešově. Doprovodný program a občerstvení zajištěno. Srdečně zvou pořadatelé.
  • Od podzimu tohoto roku začne další příprava na udělení svátosti biřmování. Kdo má zájem přijmout svátost biřmování, přihlaste se prosím osobně u otce děkana. K biřmování může přistoupit pokřtěný katolík starší 18 let. Možné je také přihlásit se k přípravě na křest nebo první svaté přijímání.
  • V sobotu 20. října se v Kroměříži na AG bude konat konference „50 let Humanae Vitae“ o rodině. Na tuto konferenci je nutné se přihlašovat. Podrobnosti najdete na plakátku.