Pořad bohoslužeb v Zahnašovicích od 30. 6. do 7. 7. 2019

v Zahnašovicích od 30. 6. do 7. 7. 2019

Na poděkování za 5 let manželství, dar rodiny, ochranu Panny Marie a Boží požehnání pro rodinu Krmencovu

svátek sv. Tomáše, apoštola

Za zemřelou rodinu Miklíkovu, Žůrkovu a Zaoralovu

slavnost sv. Cyrila, mnicha a Metoděje, biskupa, patronů Evropy

Za + Ladislava a Ludmilu Miklíkovy, dvoje rodiče a živou rodinu

• Od tohoto týden budou v kostele sv. Anny v Holešově bohoslužby každé úterý a čtvrtek ráno a v neděli večer.
  • Latinská mše svatá bude ve čtvrtek v 18.00 hod. v kapli sv. Martina
  • Ve čtvrtek od 16 hod. bude příležitost ke svátosti smíření a adorace NSO.
  • 5. července se bude konat cyklistická pouť na Velehrad. Zájemci se sejdou už v 7:30 u farního kostela v Holešově, aby se za ranního chládku dostali na Velehrad.
  • Prosím, přihlašujte se na děkanátní pouť do Olomouce za obnovu rodin a nová kněžská a řeholní povolání. Cestovné činí 150 Kč, děti a mládež zdarma. Pro děti po dobu růžence a adorace bude připravený program pracovnicemi Centra pro rodinu.
  • Za týden v neděli se rozloučíme s panem kaplanem, který odchází do farnosti Chropyně jako administrátor