Pořad bohoslužeb v Rymicích od 24. 9. do 1. 10. 2017

Za Antonína Sivka a duše v očistci

památka sv. Vincence de Paul, kněze

Za živou rodinu Fuksovu a dvoje + rodiče

slavnost sv. Václava, mučedníka, hlavního patrona českého národa

svátek sv. Michaela, Gabriela a Rafaela, archandělů

památka sv. Jeronýma, kněze a učitele církve

Za Františku Cápíkovou, sestry a živou rodinu

• Při sbírce na opravy ve farnosti jsme minulou neděli vybrali 7.410,- Kč. Všem dárcům Pán Bůh zaplať!
  • Příprava dětí a rodičů na 1. svaté přijímání bude ve středu 18 hod. ve farním kostele v Holešově.
  • Ve středu v 19 hod. bude vzdělávání ve víře dospělých v domě U sv. Martina. Zveme všechny, kteří si chtějí znovu projít katechismus, něco nového se dozvědět, prostě všechny, kterým není lhostejný jejich duchovní život.
  • Svatováclavský turnaj v malé kopané se v sobotu nekonal a je přeložen na čtvrtek 28. září od 9 hod. na orelském hřišti v Holešově.
  • V sobotu Vás zveme na reprízu divadelní hry „Přítel z Maghrebu“ v 17 hod. v kostele sv. Anny v Holešově. Příběhem o trinitářích zakončíme letošní sezónu projektu „Otevřené brány“.
  • V sobotu 14. října v 10 hod. v katedrále sv. Václava v Olomouci přijmou biskupské svěcení Mons. Antonín Basler a Mons. Josef Nuzík. Zapisujte se prosím do společného autobusu, cestovné je 200 Kč, děti a mládež zdarma.