Pořad bohoslužeb v Rymicích od 21. 2. do 28. 2. 2016

2. neděle

postní

svátek Stolce sv. Petra, apoštola

Za rodiče Bakalíkovy, syna, dceru a živou rodinu

3. neděle

postní

Za Miroslavu Matulovou, manžela, rodinu Matulovu a Darebníkovu

• Dnes je sbírka na svatopetrský haléř. Všem dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Příští sobotu pořádá centrum pro rodinu postní duchovní obnovu, kterou povede P. Miroslav Jáně. Obnova začne v 9 hod. v domě U sv. Martina. Vítané bude i něco dobrého na společný stůl.
  • Nízkoprahový klub Charity Holešov - Coolna (Kůlna) – pořádá Den otevřených dveří. Do nově zřízené služby pro děti a mládež se můžete přijít podívat 24.2. od 9 -17 hodin. (prostory bývalého SVČ Duha na Novosadech).
  • Od 3. března do 31. května bude na zámku v Holešově výstava o sv. Janu Sarkandrovi a knížeti Františku kardinálovi z Ditrichštejna. Podrobnosti najdete na plakátě.
  • Animátoři holešovského děkanátu srdečně zvou všechny mladé od 14 let na víkendové děkanátní setkání mládeže, které se uskuteční 18. - 20. 3. 2016 na faře v Rajnochovicích. Přijďte se s námi připravit na svatý týden a více proniknout do tajemství Božího milosrdenství. Více informací najdete na facebooku na stránce Mládež holešovského děkanátu nebo na stránkách www.mladez.ado.cz, kde se také můžete přihlašovat. Moc se na vás těšíme.