Pořad bohoslužeb v Rymicích od 27. 1. do 3. 2. 2019

v Rymicích od 27. 1. do 3. 2. 2019

Za Antonína Sivka a živou rodinu

památka sv. Tomáše Akvinského, kněze a učitele církve

Za Oldřicha Macháčka, dvoje rodiče, živou rodinu a duše v očistci

památka sv. Jana Boska, kněze

první pátek v měsíci

svátek Uvedení Páně do chrámu

Za Antonína Zlámala, rodiče, za Helenu a Marii a živou rodinu

• V pátek bude celodenní adorace NSO ve farním kostele v Holešově. Od 15 hod. bude příležitost ke svátosti smíření.
  • V sobotu zveme všechny maminky a babičky na hromniční pouť matek. Začínáme mší sv. v 10 hod. ve farním kostele v Holešově, následuje program u sv. Martina. Zváni jsou i tatínci.
  • V sobotu od 17 hod. bude v kapli sv. Martina Mariánské večeřadlo. Srdečně vás zveme ke společné modlitbě.
  • Centrum pro rodinu ve spolupráci s Charitou pořádá o jarních prázdninách týden jarních aktivit pro děti od 4 do 10 let. Bližší informace najdete na plakátku v předsíni kostela. Přihlášky si můžete vyzvednout v Centru pro rodinu.
  • Plánovaná pouť do Říma v měsíci březnu se kvůli organizačním problémům neuskuteční. Nevzdáváme ale touhu pouti do Říma. Další možný termín se jeví v měsíci říjnu. Omlouváme se těm, kdo počítali s původním termínem.