Pořad bohoslužeb v Rymicích od 3.4. do 10.4.2016

památka sv. Jana Křtitele de la Salle, kněze

3. neděle velikonoční

Za Marii Smýkalovou, živou a + rodinu

• Při sbírce na arcibiskupský kněžský seminář jsme minulou neděli vybrali 2.769,- Kč. V postní almužně jsme na charitativní účel našetřili 1.080,- Kč. Na Svatou zemi jsme vybrali 1.300 Kč. Všem Dárcům upřímné Pán Bůh zaplať!
  • Zítra navštívíme nemocné v Rymicích a v Količíně.
  • Ve středu od 16 hod. bude v kostele adorace NSO a příležitost ke svátosti smíření.
  • Zveme mládež na již tradiční putovní mši. Tentokrát se podíváme do Roštění a to 22. dubna. Akce začne mší v 18:00 v místním kostele. Poté se přesuneme na obecní úřad, kde bude malé pohoštění a také si zahrajeme super hry. Více info na plakátku.
  • Na pouť Po stopách sv. Jana Sarkandra máme objednaný autobus a několik míst je ještě volný. V Olomouci projdeme Svatou bránou v katedrále s možností Na národní pouť do Krakova-Lagiewnik v sobotu 28. května máme ještě několik míst volných. Prosím, přihlaste se co nejdříve na faře. Cena zájezdu 750 Kč.