Pořad bohoslužeb v Třeběticích od 28. 3. do 4. 4. 2021

Bílá sobota

ZMRTVÝCHVSTÁNÍ PÁNĚ

Za + Svatopluka Chytila, rodiče a sourozence

·          Svaté přijímání můžete přijmout ve farním kostele v Holešově na Zelený čtvrtek po skončení mše svaté do 19.30 hod. a na Velký pátek od 16 do 19 hod.

·          Zpovídat budeme ještě ve středu půl hodiny přede mší svatou.

·          Bohoslužby z Holešova je možné sledovat online na webové kameře na www.farnostholesov.cz nebo jiné bohoslužby prostřednictvím sdělovacích prostředků.

·          Pokud máte doma papírovou pokladničku k postní almužně, přineste ji prosím do příští neděle do kostela nebo do farní kanceláře v Holešově.

·          Od Velkého pátku se budeme každý den v 15 hod. v kostele v Holešově modlit novénu k Božímu milosrdenství.

·          Po celý den na Velký pátek a Bílou sobotu bude v Černé kapli v Holešově otevřen „Boží hrob“ k soukromé modlitbě. Prosím, i zde dodržujte rozestupy a střídejte se tak, aby zde nebylo více osob najednou