Pořad bohoslužeb v Rymicích od 8. 5. do 15. 5. 2022

památka Panny Marie Fatimské

svátek sv. Matěje, apoštola

5. neděle velikonoční

·      Dnes je sbírka na křesťanská média (TV Noe a rádio Proglas). Všem dárcům Pán Bůh zaplať!

·      V pondělí navštívíme nemocné.

·      Dnes odpoledne v 15 hod. vás zveme do kostela sv. Anny na koncert žesťového sextetu filharmonie Bohuslava Martinů Zlín. Koncertu bude předcházet sváteční slovo P. Petra Piťhy a po koncertu bude autogramiáda jeho publikací.

·      Ve středu se koná Den charity Holešov. Mše svatá bude sloužena v 16 hod. Po mši svaté vás zveme na koncert sboru AVE z Arcibiskupského gymnázia z Kroměříže.

·      Zveme všechny mladé na společnou mši svatou v Žeranovicích v pátek v 17.10 hod. Po mši svaté bude následovat večer chval.

·      14. květná jste zvaní na 6. sarkandrovskou pouť na Svatý Hostýn. Po ranní mši svaté v sobotu bude požehnání poutníkům. Pouť ukončíme v 15.00 hod. mši sv. na Svatém Hostýně. Podrobnější informace najdete na plakátku ve vitríně v předsíni kostela.

·      Za týden v neděli bude sbírka na opravy ve farnosti.

·      V neděli 22. května bude v 15 hod. májová pobožnost u kapličky, trasa cca 1 km.